Kırklareli Valimiz Sayın Osman Bilgin, Babaeski Ticaret Borsası'mızı ziyaret ederek, Babaeski Ticaret Borsası Yönetim Kurulumuz Başkanımız Sayın Fahrettin Özün’den Babaeski Ticaret Borsası çalışmaları hakkında bilgiler aldı.
Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün tüm dünya çocuklarına emaneti ve armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun!
DEVAMI18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 109. yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.
Ünsal Vural
Babaeski Ticaret Borsası
Yönetim Kurulu Başkanı
Üye Değilmisiniz? Üye olmak için Tıklayınız.