Babaeski Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Fahrettin Özün , Babaeski Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Babaeski Ticaret Borsası Genel Sekreterimiz Ismail Dimitoka Kırklareli Valisi Osman Bilgin'i ziyaret ettiler.
Babaeski Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Fahrettin Özün , Babaeski Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Babaeski Ticaret Borsası Genel Sekreterimiz Ismail Dimitoka Kırklareli Valisi Osman Bilgin'i ziyaret ettiler.
Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün tüm dünya çocuklarına emaneti ve armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun!
DEVAMI18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 109. yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.
Ünsal Vural
Babaeski Ticaret Borsası
Yönetim Kurulu Başkanı
Üye Değilmisiniz? Üye olmak için Tıklayınız.