Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İzzet Volkan , Meclis Başkanı Sayın Erdim Noyan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Genel Sekreteri Sayın İbrahim Karagöz Yönetim Kurulu Başkanımız Fahrettin ÖZÜN 'ü makamında ziyaret ettiler.
Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün tüm dünya çocuklarına emaneti ve armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun!
DEVAMI18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 109. yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.
Ünsal Vural
Babaeski Ticaret Borsası
Yönetim Kurulu Başkanı
Üye Değilmisiniz? Üye olmak için Tıklayınız.