Borsamız Meclis Başkanı Ruhan Uzunlar Altıntel,Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Özün, Meclis Başkan Yardımcımız Hasan Ballı ve Delegelerimizden Tarık Bağrıvatan 74. TOBB Genel Kurulu öncesi Ankara Merriott hotelde düzenlenen yemeğe katıldılar.
Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün tüm dünya çocuklarına emaneti ve armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun!
DEVAMI18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 109. yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.
Ünsal Vural
Babaeski Ticaret Borsası
Yönetim Kurulu Başkanı
Üye Değilmisiniz? Üye olmak için Tıklayınız.