AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HAYATİ YAZICI, BABAESKİ'DE İLÇE TEŞKİLATI VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI İLE BİR ARAYA GELEREK BORSAMIZI ZİYARETE GELDİLER.
Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün tüm dünya çocuklarına emaneti ve armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun!
DEVAMI18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 109. yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.
Ünsal Vural
Babaeski Ticaret Borsası
Yönetim Kurulu Başkanı
Üye Değilmisiniz? Üye olmak için Tıklayınız.